В Африці ринок криптовалюти зріс на 1200% за рік

Новини

З липня 2020 року по червень 2021 роки ринок криптовалют в Африці зріс більш ніж на 1200%. За цей період обсяг угод з цифровими активами на континенті збільшився на $105,6 млрд. Про це йдеться в даних аналітичної платформи Chainalysis.

У Chainanalysis відзначають, що африканський ринок цифрових активів — найменший в світі, але він же один з найдинамічніших.

Дані з сайту chainalysis.com

Криптовалютний ринок Африки не тільки зріс більш ніж на 1200% за останній рік, а й відрізняється найвищим рівнем впровадження цифрових активів в світі.

Кенія, Нігерія, ПАР і Танзанія входять до першої двадцятки Глобального індексу впровадження криптовалют.

Глобальний індекс впровадження криптовалют

До того ж, Африка займає третє місце за темпами зростання криптовалютної економіки. Частка загального обсягу трансакцій доводиться на роздрібні перекази — трохи більше 7%, тоді як в середньому по світу цей показник становить 5.5%.

У Chainalysis зазначили, що багато африканських фінансових регуляторів обмежили можливість місцевих жителів переказувати кошти на централізовані криптобіржі, тому на континенті спостерігається високий рівень P2P-трансакцій.

Рівень P2P-трансакцій згідно chainalysis.com

Аналітики вважають, що криптовалюта користується популярністю в Африці, оскільки дає можливість обійти заборони місцевої влади на грошові перекази в інші країни і обмеження на суму трансакцій.

Джерело

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар