Tesla придбала біткоїни на $1,5 млрд

Новини
Виробник електромобілів Tesla вклав $1,5 млрд в біткоїни. Про це йдеться в офіційному звіті компанії Ілона Маска до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Організація також заявила, що «в найближчому майбутньому» збирається почати приймати біткоїни в якості форми оплати за свої продукти.

«У січні 2021 роки ми оновили політику інвестування, щоб отримати можливість максимізувати прибуток від коштів, які не потрібні для підтримання достатнього рівня ліквідності», – йдеться в заяві компанії.

Інвестиції в біткоїни Tesla назвала «ризикованими», однак зазначила, що вірить у високу ліквідність свого запасу криптовалюта. При цьому компанія визнала, що цифрові активи схильні до високої волатильності, і що вона може зіткнутися з несприятливою ситуацією на ринку саме тоді, коли їй знадобиться позбутися цифровий валюти.

На цьому тлі курс біткоїну оновив історичний максимум. На кріптобіржі Binance котирування цифрової валюти вперше перевищило $43,2 тис., тим самим побивши минулий рекорд в $41,95 тис.

Біткоїн почав різко дорожчати в кінці 2020 року. 16 грудня ціна криптовалюти вперше подолала позначку в $20 тис., перевищивши історичний максимум, що тримався з 2017 року. Менш ніж за місяць цифрова валюта подорожчала вдвічі.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар