Hyundai і Kia відхрестилися від переговорів з Apple з приводу створення безпілотного автомобіля

Новини
Після кількох тижнів безперервних чуток про переговори з Apple південнокорейський автомобільний концерн Hyundai і бренд KIA, що входить до концерну, зробили заяву, в якій спростували останні повідомлення, що обговорення угоди знаходиться на фінальній стадії і сторони близькі до підписання угоди, повідомляють Reuters і Bloomberg.

У Kia і материнському холдингу Hyundai заявили, що більше не ведуть переговорів з Apple. Іншими словами, переговори між Hyundai/Kia і Apple (а в тому, що вони дійсно були немає ніяких сумнівів) припинені. У той же час не можна виключати можливість, що в майбутньому вони можуть бути відновлені, хоча це дуже малоймовірно.

У свіжому коментарі Hyundai використовував те ж розмите формулювання, що й місяць тому, коли випадково проговорився про переговори з виробником iPhone. Автовиробник заявив, що обговорював потенційні проекти автономних електромобілів з різними партнерами, але остаточних рішень по ним не було.

Незадовго до виходу офіційної заяви видання Bloomberg повідомило, що Apple призупинила переговори з Hyundai. У мережі подейкують, що Apple нібито сильно «засмутилася» тим, що Hyundai проговорився про переговори. З іншого боку, ця версія виглядає вкрай неправдоподібно: як відомо, в бізнесі немає місця емоціям і образам, особливо на такому рівні – всі рішення в подібних випадках приймаються з «холодною головою» суто на підставі меркантильних інтересів.

В одному з недавніх прогнозів авторитетний аналітик Мін-Чі Куо заявив, що перший електромобіль Apple буде побудовано на платформі Hyundai E-GMP. Крім того, видання The Business Insider повідомило про приєднання до команди розробників автомобіля Apple відомого інженера Манфреда Харрера, який останні кілька років відповідав за розвиток лінійки Porsche Cayenne. Хто б в результаті не став виробничим партнером Apple, одне ясно точно – раніше 2025 року автомобіль вийде.

Джерело: itc.ua

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар