Акції Hyundai зросли на фоні чуток про виробництво AppleCar

Новини
Акції Hyundai подорожчали на рекордні 25% за день на тлі переговорів з Apple про спільний випуск електромобілів.

8 січня корейське видання Korea Economic Daily повідомило про переговори між Hyundai і Apple про спільне виробництво електромобілів, після чого акції південнокорейського виробника електромобілів злетіли в ціні майже на 20%.

На торгах в п’ятницю акції Hyundai зросли на 24,8%, подорожчавши до 257 000 корейських вон (близько 235 доларів США). Як зазначає Bloomberg, це максимальний одноденний приріст вартості паперів компанії з 1988 року.

На торгах в п'ятницю акції Hyundai зросли на 24,8%, подорожчавши до 257 000 корейських вон (близько 235 доларів США).

Представник Hyundai підтвердив цю інформацію виданню CNBC і Bloomberg, підкресливши, що переговори знаходяться на ранній стадії і поки ніяких остаточних рішень не було прийнято.

«Наскільки ми розуміємо, Apple веде переговори з різними світовими автоконцернами, включаючи Hyundai Motor. Все знаходиться на ранніх стадіях, поки ніяких остаточних рішень не було прийнято», – CNBC.

Однак незабаром після публікації компанія отредактировала заяву, замінивши його на більш абстрактне. Говорячи конкретніше, компанія прибрала з первинною версією згадка Apple.

«Ми отримали кілька пропозицій співпраці від різних виробників, зацікавлених у виробництві електричних автомобілів. Однак їх обговорення знаходиться на ранній стадії і поки ніяких фінальні рішення не приймалися», – Bloomberg.

Як припустило видання Bloomberg, компанія Hyundai прибрала згадки про Apple, побоявшись «розгнівати» останню, відому жорсткою політикою в питанні захисту своїх секретів.

Таємничий проект самокерованого автомобіля Apple Project Titan в мережі обговорюють з 2014 року. У грудні 2020 року з’явилася низка публікацій, що наробили чимало галасу. Спочатку тайванське видання The Economic Daily припустило що презентація відбудеться одночасно з iPhone 13 в 2021 році, а потім Reuters окремо розповіло про плани до 2024 року випустити легковий автомобіль, для якого розробляється якась революційна технологія акумуляторних батарей. Є версія, що за нею може ховатися технологія повністю твердотільного акумулятора Samsung, здатного забезпечити до 800 км на одному заряді.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар