Вишивка на замовлення

Бізнес-ідеї
Формат бізнесу hand-made в наш час дуже популярний і вишивка займає в ньому не останню роль.

Часто саме вишивку використовують для виготовлення картин, декорування одягу або створення унікальних аксесуарів та сувенірів.
Створення унікальних картин або тематичного одягу дуже популярна послуга на ринку, вартість послуг залежить від технологій та матеріалів.

При вивченні бізнесу по вишивці виникає головне питання: “Чи зможу я продавати свої вироби?”. Відповідь на це питання дуже просте: все залежить тільки від вас. Якщо ви зробите все якісно і креативно, то зможете отримувати стабільний дохід.

Формат бізнесу

Перш за все слід визначитись з форматом діяльності.
В залежності від технологій виготовлення виробів бізнес по вишивці поділяється на два основних направлення:

  • ручна вишивка
  • машинна вишивка

Звісно ручна вишивка оцінюється дорожче на ринку, але і час затраченний на виготовлення готового виробу значно більший. Один виріб може виготовлятись від 1-го тижня до 4-х місяців.

Існує три основних техніки ручної вишивки:

  • вишивка хрестиком
  • вишивка гладдю
  • ажурна вишивка

Основними виробами при ручній вишивці являються рушники, сорочки, вишиванки, футболки, картини на замовлення. При цьому 80% виробів виготовляються з використанням техніки “вишивка хрестиком”.

Окремим направленням в ручній вишивці слід винести вишивку бісером. Серед населення користується попитом вишивка бісером на сорочках та картинах.

Особливістю вишивки бісером є те, що готові вироби не вигорають на сонці та мають об’ємну структуру.

Мінусом являється те, що при вишивці великих зображень, готовий виріб може мати значну вагу і буде незручним для щоденного використання.

Якщо розглядати вишивку як прибутковий бізнес слід звернути увагу на машинний варіант вишивки. Це майже автоматичний процес, який за допомогою ПК та спеціалізованого програмного забезпечення переносить зображення за допомогою ниток на одяг, сувеніри, картини, тощо. Якщо ви плануєте запускати інтернет-магазин з широким асортиментом, тоді машинна вишивка – саме те, що вам потрібно.

Обладнання та матеріали

В бізнесі по вишивці, як і в будь-якому іншому, найголовніше це час, терпіння та підвищення професійних навиків.
Фінансові затрати на організацію бізнеса по вишивці незначні і в основному направлені на покупку обладнання та матеріалів.

Матеріали та інструменти для ручної вишивки

Зображеня: Ручне вишивання бісером

Нитки
Потрібно одразу замовити нитки різних кольорів та відтінків в достатній кількості. Спробуйте знайти якомога швидще надійного постачальника та намагайтесь працювати з нитками одного виробника.
Найпоширенішими видом ниток є:

  • бавовна
  • шерсть
  • шовк
  • віскоза
  • поліестер

Більший попит є на нитки натурального походження, оскільки синтетика як і в інших бізнесах не в моді.

Тканини для вишивки
Зазвичай використовуют канву, льон, бавовну. Тканина буває різної структури: з великим чи дрібним хрестом, кольорові, і навіть зроблені своїми руками.
Найголовніше в тканині для вишивки – це якість. Не беріть до роботи тканини низкьої якості, оскілки клієнти придбавши такий виріб більше не повернеться.

Візерунки та схеми вишивки
Для пошуку візерунків чи схем вишивки достатньо інтернету. Ви знайдете велику кількість різноманітних варіантів вишивки і у вас точно буде, що запропонувати клієтам.
Крім того, ви можете розробити власні візерунки згідно вподобань замовників.

Бісер
Як і по ниткам радимо вибрати одного надійного постачальник та не більше 2-3 виробників бісеру. Одразу слід запастися достатньою кількостю бісеру різного кольору, форми та розміру. Це дозволить вам створювати дійсно вишукані візерунки на виробах.

Допоміжні інструменти
Різноманітні ножиці, голки, рами, органайзери для інструментів, пяльці для вишивки, тощо.

Обладнання та матеріали для машинної вишивки

Зображеня: Вишивальна машина в дії

Вишивальна машина
Промислові машини бувають багатоголівкові і одноголівкові, рамні (стаціонарні) та компактні. Треба вирішити, наскільки гнучке виробництво необхідно отримати, тому що набуваючи компактні машини, з’являється відразу кілька серйозних переваг, такі як: масштабованість виробництва (розміщення машин в різних кімнатах), багатозадачність (одночасна вишивка кількох різних макетів).

ПК
Потрібно придбати персональний комп’ютер, за допомогою якого ви будете керувати вишивальною машиною та здійснювати пошук візерунків для вишивання.

Програмне забезпечення
Вам доведеться придбати додаткове програмне забезпечення за допомогою якого ви поєднаєте ПК та вишивальну машину.
Крім того, вам може знадобитись додаткові графічні редактори, якщо ви забажаєте створювати свої візерунки.

Нитки
Для роботи за допомогою вишивальної машини слід придбати спецілізовані нитки різного кольору. Звісно краще придбати нитки з натуральних матерілів по типу: бавовни, шерсті, шовку, тощо.

Допоміжні інструменти
Так само, як і при ручній вишивці, в нагоді завжди будуть ножиці, голки, різноманітні різаки та ін.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар