Кредити А-Банк

А-Банк
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦЕНТ-БАНК»

код банку (МФО) 307770
код за ЄДРПОУ 14360080

a-bank.com.ua

Платоспроможний
Банк з приватним капіталом
Учасник ФГВФО

Швидка готівка

Швидка готівка – це послуга, яка допомогає витрачати гроші на що завгодно! На відміну від споживчих кредитів, які прив’язані до конкретних магазинів, кредит готівкою можна використовувати для покупок, ремонту, подорожей, оплати навчання, лікування тощо. Щоб отримати кредит до 500 000 грн, Вам не потрібно збирати купу документів чи довідок, потрібен лише паспорт і код, а отримати гроші можна у мобільному додатку АБанк24, всього за 5 хвилин.

На відміну від інших кредитних установ, де Ви можете оформити кредит, реальна процентна ставка досягає 110%, при оформленні кредиту “Швидка готівка” у Вас буде можливість обрати процентну ставку, яка підходить саме Вам.

А-Банк пропонує дві схеми кредитування: “Лояльна” – з процентною ставкою 50% на рік, та “Стандартна” – з процентною ставкою 75% на рік, при цьому за перше планове погашення кредиту Ви отримуєте кешбек 2% (але не більше 500 грн).


5 000 – 500 000 грн

Сума кредитування

6, 12, 24, 36 та 60 міс

Термін кредитування


Гроші до зарплати

Кожен з нас колись стикається з проблемою нестачі коштiв. Зарплата лише через тиждень, а гроші потрібні зараз.

Перша думка – позичити необхідну суму у друзів чи родичів. Але псувати відносини чи червоніти, якщо не вийде віддати гроші вчасно, нікому не хочеться.

Гроші до зарплати – це послуга, яка допомогає швидко вирішити актуальні фінансові проблеми в найкоротший термін. Ви можете оформити до 5000 грн на 30 днів всього за 5 хвилин. Потрібен лише паспорт та код.


1 000 – 5 000 грн

Сума кредитування

30 днів

Термін кредитування


Кредит під заставу виробів із дорогоцінних металів

Опинитись у скрутній ситуації може кожен – несподівано зламався холодильник і терміново потрібні гроші на ремонт, а на кредитній картці мінусовий ліміт.

Кредит під заставу виробів із дорогоцінних металів – популярний вид кредитування саме в таких скрутних ситуаціях. Приносьте виріб з дорогоцінного металу та отримуйте кредит готівкою до 50 000 грн всього за 10 хвилин. Приймаємо вироби із срібла та золота.


500 – 50 000 грн

Сума кредитування

1, 14, 28 днів

Термін кредитування


Плати частинами

Досить часто у житті багатьох людей можуть трапитись непередбачувані ситуації. Випадково розбився телефон, зламався холодильник та багато інших речей. Подібні речі вже стали необхідністю у нашому житті.

Стає питання: “Де взяти гроші, якщо річ потрібна зараз, а відкладень нема чи не вистачає?”

Плати частинами – це один з найбільш вигідних видів кредитування для покупки товарів до 100 000 грн у магазинах-партнерах з оплатою до 25 рівних платежів без переплат.


300 – 100 000 грн

Сума кредитування

1 – 24 міс

Термін кредитування


Розстрочка миттєва

Часто ми відмовляємо собі в покупках, котрі нам не по кишені, але це не привід сумувати.

Розстрочка миттєва – це сервіс, котрий дозволяє зробити будь-яку покупку, розбивши оплату на кілька рівних частин, а гроші за покупки повернути на картку.

Тепер ви можете купувати все й одразу, а сплачувати потім! Ви обираєте кількість платежів та строк (від 3 до 24 міс), а Банк повертає Вам кошти за покупки від 1000 грн і все це – онлайн!


1 000 – 100 000 грн

Сума кредитування

3, 6, 12 та 24 міс

Термін кредитування


Кредит на товар

Накопичувати гроші, щоб купити омріяний товар, не завжди раціонально. Бо через деякий час ціна на товар може підвищитись, що зробить довгоочікувану покупку ще довшою. Саме тому велику кількість побутової техніки та електроніки нині люди купують за допомогою оформлення кредиту.

Кредит на товар від А-Банку – це сервіс, котрий допоможе вам придбати омріяну техніку до 100 000 грн з можливістю оплати до 36 місяців. Більше не потрібно чекати, настав час купувати!


300 – 100 000 грн

Сума кредитування

2 – 36 міс

Термін кредитування


Нова розстрочка

Всі люди роблять спонтанні покупки час від часу. Згідно досліджень, мало що здатне так підбадьорити, як покупка.

Нова розстрочка – замовлення розстрочки перед покупкою. Наступна оплата на суму понад 1000 грн буде переведена в розстрочку автоматично на строк до 24 міс.

Якщо у Вас була хоча б одна така ситуація за перерахованих нижче, то ви оціните сервіс “Нова розстрочка”:

  • Вам не вистачає коштів навіть на звичайні витрати
  • Ви не хочете витрачати гроші з кредитної картки
  • У Вас буде незапланована покупка
  • Ви не знаєте, чи є представник Банку в магазині (окрім інтернет-магазину), щоб оформити розстрочку
  • Товар не можна купити в “Плати частинами”
  • У Вас немає доступних витрат для оформлення товару у Розстрочку миттєву

1 000 – 100 000 грн

Сума кредитування

3 – 24 міс

Термін кредитування


Поділитися з друзями
Invest2