Справа Укрексімбанку. Суд відправив Мецгера під домашній арешт

Як все було

6 жовтня голова Укрексімбанку Євген Мецгер написав заяву про складання повноважень голови правління на час проведення необхідних слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку.

Источник: minfin.com.ua

4 жовтня «Схеми» повідомили про напад у державному «Укрексімбанку» під час запису інтерв’ю із головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером прямо у його кабінеті.

Повідомлялося, що Мецгеру не сподобалось одне із запитань журналіста-розслідувача Кирила Овсяного, після чого він наказав охороні «забрати камери» та «дістати із них касети».

Журналіст зміг записати те, що відбувалось, на аудіо. Представники редакції, які прибули на місце події, викликали поліцію та написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Після поданої журналістами «Схем» заяви Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за статтею «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». Минулого тижня Євгену Мецгеру, Володимиру Пікалову й Ігорю Тельбізову повідомили про підозру у справі.

У Національній поліції повідомляли, що Мецгеру й Пікалову загрожує штраф від 3,4 тисячі до 8,5 тисячі гривень або обмеження волі до п’яти років. Також працівників фінустанови можуть позбавити права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар