СК Євроінс Україна запустила онлайн-сервіс перевірки поліса для захисту від шахрайства

Додатково онлайн-сервіс дозволяє автовласникам перевірити дійсність поліса ОСЦПВ через сайт МТСБУ за номером договору або державним номером автомобіля.

Источник: minfin.com.ua

«Онлайн-сервіс на сайті зручний для всіх, хто хоче швидко перевірити стан свого страхового захисту, — коментує Янко Ніколов, голова правління СК Євроінс Україна. — Така можливість корисна не тільки для уточнення періоду дії договору та своєчасного його продовження, але і для захисту від придбання фальшивого поліса».

Як відзначають в компанії, останнім часом почастішали випадки шахрайства, коли недобросовісні люди продають клієнту поліс на фальшивому або вкраденому бланку. Найчастіше підробляють поліси ОСЦПВ і туристичного страхування. В останньому випадку людина під час відпустки, відрядження, виїзду на навчання або роботу за кордоном, залишається без страхового захисту, і при раптовому захворюванні може виявитися в скрутному фінансовому становищі. Перевірка договору страхування на сайті Євроінс перед поїздкою дозволить уникнути таких ситуацій.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар