Російський Сбербанк хоче здати ліцензію та згорнути діяльність в Україні — ЗМІ

За даними видання, найближчим часом повинні були відбутися збори акціонерів українського Сбербанку, де б мали розглядати питання згортання банківської діяльності без припинення юридичної особи.

Источник: minfin.com.ua

Процес ліквідації Сбербанку в Україні гальмує нещодавній арешт в РФ ряду співробітників банку, серед яких віце-президентка Марина Ракова. Саме вона повинна була займатися цим питанням.

З української сторони процес курирує екс-глава СБУ Валерій Хорошковський, якого ЗМІ пов’язують з банком з 2018 року.

«Після врегулювання питання з погашенням боргу від Укрзалізниці у акціонерів Сбербанку залишалося кілька головних завдань — вивести обумовлену суму коштів з України не дивлячись на санкції та припинити діяльність без істотних репутаційних втрат» — пише видання.

Через арешт ряду керівників вищої ланки Сбербанку питання може бути знято з порядку денного й перенесено на невизначений час.

Нагадаємо, що нещодавно Сбербанк в суді програв Ощадбанку право на торгову марку в Україні й російський державний банк вже давно збирається піти з України, оскільки Рада національної безпеки та оборони України ще в 2017 році запровадила санкції проти російських банків.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар