Приватбанк за 9 місяців 2021 року заробив 21,2 мільярда

Без категорії

Фінпоказники банку

Пожвавлення ділової активності в Україні та виважена політика ризик менеджменту обумовили зростання кредитного портфеля Приватбанку на 19%.

Источник: minfin.com.ua

При цьому обсяги розміщених у банку коштів клієнтів залишаються стабільними, навіть в умовах значного зниження ставок по депозитах на ринку.

Як повідомила пресслужба банку, з початку року Приватбанк нарощує операційну ефективність — бізнес результат до вирахування резервів зріс на 9 млрд грн порівняно з минулорічним як за рахунок розвитку бізнесу, так і контролю за витратами.

Разом з тим, макрофактори, що зумовлюють коливання вартості портфелю державних цінних паперів, в 2021 році мають негативний вплив на результат Приватбанку та зменшують його прибуток майже на -6,7 млрд грн.

Нагадаємо

За підсумками першого півріччя Приватбанк отримав прибуток 11,6 млрд грн. У другому кварталі 2021 року прибуток склав 9,2 млрд грн.

У червні Приватбанк у повному обсязі перерахував до держбюджету 19,4 млрд грн дивідендів, спрямованих на виплату акціонеру банку — державі.

Згідно з Річним звітом банку його чистий прибуток за підсумками 2020 року становив 24,3 млрд грн.

За перший квартал 2021 року прибуток Приватбанку склав 8,5 млрд грн, що на 27% більше показника першого кварталу 2020 року.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар