Платіжні картки: безконтактні оплати зросли наполовину

За третій квартал 2021 року частка покупок карткою у POS-терміналах за кількістю трансакцій досягла 64,8% від усіх фінансових трансакцій за картками банків-клієнтів UPC.

Источник: minfin.com.ua

Для порівняння: за третій квартал минулого року цей показник становив 62,7%. Загальна кількість купівель за допомогою карток зросла на 32,3% та складала в середньому 9,5 операцій на місяць на одну активну картку.

Також спостерігається збільшення грошових обсягів оплат карткою. Порівнюючи із аналогічним періодом 2020 р, держателі карток витрачають на 31,1% більше. Середня сума чеку за рік майже не змінилась та дорівнює 484 грн.

За третій квартал 2021 р. частка готівкових операцій з картками за кількістю склала 16,2% (у банкоматах — 15,1%, у відділеннях— 1,1%) від усіх фінансових транзакцій за картками банків-клієнтів UPC. Це на 4% менше, ніж минулого року.

Разом з тим, кількість операцій зняття готівки в банкоматах трохи збільшилася. Кожен тримач картки у середньому двічі на місяць знімає готівку.

Обсяги АТМ-транзакцій збільшилася на 15,6%, а середня сума зняття складає 3 634 грн., що на 14% більше ніж минулого року.

Цікаво, що кількість операцій зняття готівки у відділеннях банку збільшилася на 2,5%, а обсяги транзакцій — збільшилися на 34,0%.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар