Ощадбанк у Франції подав апеляцію на скасування рішення про виплату РФ $1,4 мільярда

Збитки Ощадбанку

Збитки Ощадбанку, про які йдеться, завдано внаслідок протиправного заволодіння інвестиціями банку в Криму.

Источник: minfin.com.ua

«Розгляд справи щодо отримання справедливої компенсації за експропрійовані РФ активи Ощадбанку в окупованому Криму постійно знаходиться в центрі уваги керівництва банку. Попри складний перебіг та безпрецедентний характер цієї справи Ощад використовуватиме всі наявні можливості для повного задоволення своїх справедливих вимог», — прокоментував подання заяви голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Передісторія

Раніше «Мінфін» писав, що Апеляційний суд Парижа 30 березня підтримав позицію Міністерства юстиції РФ про відсутність юрисдикції в арбітражу за позовом українського «Ощадбанку» на $1,3 млрд.

У листопаді 2018 року міжнародний арбітраж в Парижі ухвалив стягнути з Росії $1,3 млрд за позовом Ощадбанку як компенсації за експропріацію активів банку в Криму. Крім того, російська сторона мала виплатити відсотки, які будуть нараховуватися на цю суму до тих пір, поки позовні вимоги не погасять повністю.

17 липня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив заяву Ощадбанку і надав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу (Париж) на території України.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар