Ощадбанк отримає 100 мільйонів євро субкредиту ЄБРР. Документ підписано

Деталі підписання

Підписання відбулося за участі голови правління АТ «Ощадбанк» Сергія Наумова та Керуючого директора ЄБРР у Східній Європі та Кавказі Маттео Патрона.

Источник: minfin.com.ua

Водночас представники банків домовилися активно працювати над меморандумом порозуміння, що відповідає стратегії розвитку АТ «Ощадбанк» на 2021−2024 роки та урядовим принципам реформування банківського сектору, які передбачають зниження частки держави в банківському секторі з 60% до 25% до 2025 року.

Підготовка до продажу Ощадбанку

12 жовтня Кабмін схвалив Стратегію розвитку АТ «Державний ощадний банк України» на 2021 — 2024 роки. Проект Стратегії розроблено правлінням та затверджено наглядовою радою Ощадбанку.

Раніше «Мінфін» писав, що ЄБРР як кредитор матиме опцію конвертації боргу в акції Ощаду. Вперше суму запланованої угоди було озвучено публічно — до 100 мільйонів євро в еквіваленті.

Кабмін 28 липня уповноважив міністра фінансів Сергія Марченка погодити від імені уряду мандатний лист між Ощадбанком та ЄБРР щодо початку роботи над проєктом із залучення кредиту на умовах субординованого боргу на суму до 100 млн євро.

Основними умовами ЄБРР, які передують наданню позики, є:

  • погодження з боку Кабінету Міністрів України стратегії розвитку Ощадбанку на 2021−2025 роки;
  • розробка та погодження з Міністерством фінансів України плану приватизації та стратегії виходу держави з капіталу Ощадбанку;
  • оновлення, спільно з ЄБРР, програми трансформації Ощадбанку.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар