ОКСІ БАНК став учасником платіжної системи UnionPay International

«Це партнерство дозволить нам розширити перелік платіжних послуг для клієнтів, надто для тих, хто націлений на масштабування бізнесу в Китаї та країнах Південно-Східної Азії, — зазначив акціонер АТ „ОКСІ БАНК“ Ігор Фісун. — На першому етапі співпраці запустимо торговельний та інтернет-еквайринг. Далі налагодимо випуск платіжних карток. Клієнтам ОКСІ БАНКУ також будуть доступні грошові перекази з карток UnionPay на картки українських та міжнародних банків».

Источник: minfin.com.ua

На сьогодні лише чотири банки в Україні отримали членство в UPI. Окрім ОКСІ БАНКУ, до платіжної системи UnionPay приєдналися Приватбанк, Укргазбанк та МТБ Банк.

Національний банк України офіційно зареєстрував ОКСІ БАНК учасником UnionPay International 3 вересня 2021 року. ОКСІ БАНК підписав з китайським партнером ліцензійний договір.

Наразі послуги UPI доступні у 180 країнах та регіонах. Платіжна система вийшла на український ринок у 2018 році і почала активно працювати з банками у 2019-му.

АТ «ОКСІ БАНК» — це банк з українським капіталом, найбільш динамічний за швидкістю впровадження новітніх технологій (за версією журналу «ТОП 100. Рейтинги найбільших»). Відділення банку працюють у Києві, Львові, Харкові, Хмельницькому, Ужгороді, Луцьку та Нововолинську. Банк надає класичні послуги фізичним особам та пропонує послуги із приймання платежів онлайн-бізнесу. У найближчих планах банку — розвиток e-commerce та корпоративного напрямку, запуск мобільного банкінгу та нових продуктів для приватних клієнтів. ОКСІ БАНК увійшов до рейтингу «Банки — 2021» як найкращий невеликий роздрібний банк із приватним капіталом.

UnionPay International працює над розвитком глобального бізнесу UnionPay. Мережа компанії розширилася до 180 країн, охоплює понад 63 мільйони продавців та близько 2,9 мільйона банкоматів. Картки UnionPay випускають у 70 країнах світу, понад 160 мільйонів карток випущено за межами материкового Китаю. На сьогодні мобільні платежі UnionPay, UnionPay mobile QuickPass та платежі за QR-кодом UnionPay приймаються у 94 країнах. QR-платежі UnionPay представлені в 45 країнах та регіонах, і понад 1,5 мільйона продавців за межами Китаю користуються ними. За межами Китаю платежі UnionPay QuickPass приймає 9 мільйонів POS-терміналів.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар