Держбанки почали звітувати про заробітні плати своїх керівників. Де отримують найбільше

Без категорії

Як зазначає видання, виявилось, що рівень заробітних плат не завжди корелює з розміром оплати праці керівництва.

Источник: minfin.com.ua

Де та скільки отримують

Ощадбанк

В Ощадбанку, який в НБУ часто звинувачували у низькій операційній ефективності, зарплати вищі, ніж в Укргазбанку, який останні роки є традиційно прибутковим і одним із найефективніших держбанків.

Так, голова правління Ощадбанку отримує заробітну плату в 1,082 млн грн в місяць. Заступники — від 312 до 541 тисячі гривень на місяць.

Що стосується наглядової ради банку, то там зарплата починається з 374-х тисяч гривень. Таку заробітну плату отримують переважно незалежні члени наглядової ради. При цьому двоє членів наглядової ради, які є представниками держави, отримують по 526 тисяч гривень на місяць.

Витрати «на утримання» членів органу згідно з оприлюдненим звітом сягають 70 тисяч гривень за квартал.

Укргазбанк

В Укргазбанку зарплати скромніші. Голова правління тут отримує 620 тисяч гривень, а зарплати членів правління знаходяться в діапазоні від 324 до 526 тисяч гривень.

Найменші зарплати тут і у членів Наглядової Ради. Всі члени органу, крім одного, отримують по 376 тисяч у квартал, а лише в одного члена наглядової ради зарплата становить 445 тисяч грн за квартал. Таким чином, з зарплатою дещо більще 100 тис грн це найменші зарплати на подібних посадах серед держбанків.

Приватбанк

Найвищими зарплати виявились у найбільшому банку країни — Приватбанку. Голова правління банку отримує 1,136 млн грн на місяць.

Заступник голови правління отримує лише на 130 тисяч менше голови банку — це найбільша зарплата серед всіх заступників голів правлінь держбанків.

Інші ж члени отримують від 614 до 768 тисяч гривень.

Члени наглядової Ради Приватбанку також є лідерами за заробітними платами. Їх винагорода стартує від 580 тисяч гривень. Найбільший рівень заробітної плати у незалежних членів — він сягає 765 тисяч гривень.

Компенсації витрат та додаткові блага в окремих представників цього органу сягають близько 100 тисяч гривень на місяць.

Укрексімбанк

У порівнянні з Приватбанком, зарплати в Укрексімбанку також виглядають дещо скромніше.

Виконуючий обов’язки голови правління тут отримує 450 тисяч гривень. Зарплати двох членів правління становлять 270 тисяч грн. Ще в трьох членів правління заробітна плата дорівнює окладу нинішнього керівника банку — 450 тисяч грн. Інші виплати у грошовій формі в окремих заступників тут сягають 373 тисяч гривень.

Найбільша заробітна плата у Наглядовій раді тут сягає 490 тисяч гривень, а найменша починається від 373 тисяч гривень. Компенсації та додаткові блага згідно зі звітом тут також можуть становити до 100 тис. грн на місяць.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар