Головне за четвер: міжнародні резерви «схудли», ціна на газ в ЄС різко впала, а НБУ затвердив нові вимоги по кредитам

Без категорії

Станом на 1 жовтня 2021 року міжнародні резерви України за попередніми даними становили $28,705 млрд. У вересні вони зменшилися на 9,2% з огляду на проходження періоду пікових виплат за зовнішніми зобов’язаннями держави.

Источник: minfin.com.ua

Ціна на газ в Європі різко впала до $1 тисячі

Ціна на газ 7 жовтня різко впала. Ще вчора блакитне паливо коштувало маже $2000 за тисячу кубометрів, а зранку у четвер вартість опустилась навіть нижче $1000.

Хто купив найбільше ОВДП. Список банків

У серпні банки скоротили вкладення в ОВДП всього на 0,6 млрд — до 496,5 млрд грн. Лідером за скороченням портфеля ОВДП став державний Укргазбанк. Також вкладення в держпапери зменшували банки з українськими власниками: ТАСкомбанк Сергія Тігіпка, ПУМБ Ріната Ахметова.

МФО та кредитні спілки розкриватимуть всю інформацію про кредит на сайті та в рекламі

Нацбанк затвердив вимоги до розкриття небанківськими фінансовими установами повної інформації про послугу споживчого кредитування та повну вартість кредиту для споживача.

Через три місяці усі небанківські фінансові установи, які мають право надавати споживчі кредити, повинні розкривати вичерпну інформацію про послуги на вебсайті в єдиному уніфікованому форматі.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар