Головне за четвер: локдаун у Києві, іпотека-2021 та «Вбивця Dogecoin»

Без категорії

У Києві посилюють карантин із 1 листопада через погіршення ситуації з коронавірусом. Про це заявив на брифінгу міський голова Віталій Кличко.

Источник: minfin.com.ua

З 1 листопада лише з covid-сертифікатом чи негативним ПЛР-тестом на коронавірус можна буде працювати та відвідувати громадські місця.

Українці матимуть змогу купувати цінні папери Amazon. Нацкомісія розширила список всесвітньо відомих компаній

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 28 жовтня 2021 року ухвалила чергову низку рішень про допуск іноземних цінних паперів на територію України. Тепер українські інвестори можуть скористатися можливістю інвестувати у 73 цінні папери іноземних емітентів.

Іпотека-2021: На яких умовах можна взяти кредит на житло

Нерухомість стрімко дорожчає, НБУ та Мінфін регулярно звітують про зростання обсягів іпотечного кредитування. Уряд обіцяє масову іпотеку та лізинг під 5% річних. «Мінфін» вивчив реальний стан справ на ринку та оцінив перспективи вітчизняної іпотеки.

«Вбивця Dogecoin» за місяць подорожчала на 777%. Улюблений токен Маска вже у топ-10 криптовалют світу

Криптовалюта Shiba Inu, яку запускали як «вбивцю Dogecoin», досягла успіху.

Її анонсували у 2020 році, а сьогодні вона вже в топ-10 криптовалют світу за оцінкою Coinmarketcap. За останні 30 днів Shiba Inu зросла на 777%.

Які активи не декларуються. Роз’яснення податкової (відео)

Які активи слід декларувати, а які ні. Про це розповів начальник відділу із одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб Департаменту податкового адміністрування ДПС Владислав Воінов.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар