Головне за тиждень: підсумки конференції «Жити на відсотки», новий міністр економіки, зростання міжнародних резервів

Без категорії

Источник: minfin.com.ua

30 жовтня портал «Мінфін» — одне з найбільших та найпопулярніших українських інтернет-видань для інвесторів — зустрівся зі своїми читачами на конференції «Жити на відсотки». Ми хотіли познайомитися ближче та відповісти на всі питання, пов’язані з інвестуванням.

У заході взяло участь майже 1000 інвесторів в офлайн та онлайн-форматах.

Фінансисти, інвестори та імениті бізнесмени поділилися досвідом, як почати інвестувати, куди вигідно вкладати заощадження та чому не варто боятися невдач.

Рада призначила міністра економіки

Верховна Рада 4 листопада підтримала кандидатуру Юлії Свириденко на посаду першого віце-прем’єра — міністра економіки.

Рада підтримала у першому читанні проект держбюджету-2022

Верховна Рада підтримала у першому читанні проект державного бюджету на 2022 рік.

Скільки грошей тримати у «тупому» кеші та в якій валюті. Що думають професіонали

Чи потрібно інвестувати 100% грошей, які ви маєте, чи варто мати «подушку» з кешу? І у якій валюті тримати аварійний запас? Відповіді на ці запитання користувачів «Мінфіну» надали учасники конференції «Жити на відсотки».

Міжнародні резерви зросли до $29,7 мільярдів

Станом на 1 листопада 2021 р. міжнародні резерви України за попередніми даними становили $29 654 млрд.

Більше 35% за місяць: завдяки яким компаніям «заробив» найкращий інвестор «Мінфіну»

Більшість читачів Мінфіну виявили здатність до прогнозування тенденцій фондового ринку. Середня прибутковість портфелів, які вони сформували для участі в оголошеному нами конкурсі, — понад 8%. Окремі компанії подорожчали більш як на 65%. Мінфін підбиває попередні підсумки конкурсу серед інвесторів, а наприкінці року автор кращого прогнозу отримає 3 тис грн.

JPMorgan покращив прогноз курсу гривні. Також очікує високу інфляцію та зростання облікової ставки НБУ

JPMorgan покращив прогноз курсу гривні на 2022 рік, а також очікує зростання облікової ставки у січні-березні наступного року до 9% річних.

Маргулан Сейсембаєв про успіх «дурного» портфеля і чому наявність розуму не гарантує заробітку

Минулого тижня «Мінфін» провів конференцію «Жити на відсотки». Одним із її «зіркових» учасників став інвестор із Казахстану Маргулан Сейсембаєв. Редакція казахського Forbes оцінює статки його сім’ї в $128 млн. Але ще 10 років тому ця цифра наближалася до $6 млрд.

Кращий відгук жовтня: депозит та страховка на додачу до зарплатної картки

Редакція «Мінфіну» обрала переможця конкурсу на найкращий відгук місяця. У жовтні ним стала користувач під ніком Oksnochka, яка «у подарунок» до зарплатної картки ОТП Банку несподівано отримала депозит та страхування.

Українці тепер зможуть купувати цінні папери Nike та Nvidia. Список розширили до 85 компаній

НКЦПФР ухвалила низку рішень про допуск іноземних цінних паперів на український ринок капіталу. Тепер українські інвестори можуть скористатися можливістю інвестувати у 85 цінних паперів іноземних емітентів.

Біткоїн націлився на новий максимум: які прайси побачимо у листопаді

Жовтень цього року виявився одним із найкращих в історії біткоїну. Криптовалюта номер один зросла майже на 40%, а ціна закриття місяця показала новий максимум.

Але більшість експертів упевнені, що найкращі часи для інвесторів ще попереду і сперечаються лише про одне — чи піде біткоїн на корекцію перед новим ривком або продовжить оновлювати цінові рекорди.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар