Головне за середу: чому падають ставки за депозитами, як переказувати гроші за кордон та прогноз ВВП

Без категорії

За останні два тижні ставки за депозитами в доларах впали у 4 великих банках із депозитним портфелем понад 1 млрд грн. Депозити в євро подешевшали у 5 фінустановах. «Мінфін» розпитав банкірів, що відбувається.

Источник: minfin.com.ua

Максимальні ставки за депозитами у гривні у великих банках «застигли». За минулі 2 тижні вклади у нацвалюті відчутно подорожчали лише у Креді Агріколь Банку. Державний Укрексімбанк підняв прибутковість за річними депозитами лише символічно, майже непомітно для клієнтів.

Переказуємо гроші за кордон: шість способів легально обійти е-ліміт

Українці можуть інвестувати свої кошти за кордон, але з обмеженням не більше €200 тис на рік. Але що робити, якщо актив, що купується, коштує дорожче, — дізнавався «Мінфін».

Oxford Economics погіршив прогноз зростання ВВП України через 4 хвилю коронавірусу

Oxford Economics погіршив прогноз зростання реального ВВП України у 2021 році з 4% до 3,5%. Аналітики також змінили прогноз зростання економіки у 2022 році — з 3,5% до 3,4%.

У матеріалах дослідження зазначається, що 4 хвиля коронавірусу може загальмувати відновлення економіки, оскільки Україна реєструє близько 20 тис нових випадків Covid на день — це найвищий показник з початку пандемії.

Рада звільнила міністра економіки Любченка

Верховна Рада проголосувала за відставку першого віце-прем’єра — міністра економіки Олексія Любченка.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар