Головне за середу: ставки за депозитами зросли, президент ветував закон про криптовалюту, а голова Укрексімбанку склав повноваження

Без категорії

Максимальна ставка за депозитами в національній валюті на 12 місяців зросла з 11,25% до 11,75% річних.

Источник: minfin.com.ua

Банки знову зацікавлені у залученні нових вкладників, а тому активно впроваджують нові програми лояльності і додаткові бонуси.

Як змінилися ставки у великих банках з депозитним портфелем понад 1 млрд грн — читайте в новому огляді «Мінфіну».

Президент ветував закон про криптоактиви

Президент Володимир Зеленський ветував закон «Про віртуальні активи», який має легалізувати криптовалюту в Україні. Документ голова держави повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями.

Рекордний приріст кредитів бізнесу в серпні наполовину забезпечили держбанки

У серпні гривневий еквівалент чистого (за вирахуванням резервів) портфеля банківських кредитів юридичним особам зріс на 27,6 млрд — до 513,2 млрд грн. Це випливає з щомісячною банківської звітності, опублікованій на сайті НБУ .

Голова Укрексімбанку склав повноваження. Причина — конфлікт із журналістами

Євген Мецгер написав заяву про складання повноважень голови правління Укрексімбанку на час проведення необхідних слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку. За його словами, ситуація, яка виникла навколо банку, є неприпустимою.

«Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність», — заявив він.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар