Головне за середу: депозити дешевшають, держборг скорочується, а Маск став найбагатшою людиною в історії

Без категорії

ARK Innovation — «флагманський» інноваційний фонд Кеті Вуд, зафіксував найбільший квартальний відтік капіталу: на кінець вересня з ETF «далекоглядного» керуючого було виведено 1,97 млрд дол. Але за останні п’ять років ARK зафіксував середньорічну прибутковість майже 45%. Хто така Кеті Вуд, чому її інвестиційна стратегія має тисячі фоловерів і як заробляти на майбутньому, як Кеті, розбирався «Мінфін».

Источник: minfin.com.ua

Валютні депозити знову подешевшали

Максимальна ставка за доларовими вкладами впала з 3,5 до 2,75% річних. Який заробіток зараз пропонують вкладникам дрібні банки з депозитним портфелем до 1 млрд грн — у свіжому огляді Мінфіну.

За вересень в Україні скоротився держборг на 40 мільярдів

В Україні за вересень скоротився державний борг на 39,8 млрд грн в еквіваленті. Загалом наша держава має ще $92 млрд боргу.

Кіберполіція знайшла розробника фейкової «Дії» (відео)

Правоохоронці встановили розробника фейкової програми цифрових держпослуг «Дія» для Android. Додаток, що повністю повторює дизайн «Дія», включав цілий ряд підроблених цифрових документів, зокрема, «зелений» Covid-сертифікат, що свідчить про нібито проходження повного курсу вакцинації.

Маск став найбагатшою людиною в історії. Статки вперше наближаються до $300 мільярдів

Forbes оцінював статки Маска в $271,3 млрд на момент закриття ринків у понеділок, що приблизно на $41,7 млрд більше, ніж у п’ятницю. Причина — у 13% стрибку акцій Tesla і понад 16 млн опціонів на акції Tesla вартістю $16,1 млрд.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар