Головне за п’ятницю: Як підвищити ставку за депозитом і інфляція в 2022 році

Без категорії

За даними Українського індексу ставок за депозитами фізосіб НБУ, середня ставка за гривневим депозитом на 12 місяців станом на жовтень 2021 становить 8,75% річних. Така прибутковість вкладів не покриває навіть інфляцію в Україні, яка вже другий місяць поспіль перевищує 10%.

Источник: minfin.com.ua

Втім, щоб утримати старих вкладників і залучити нових, банки пропонують різні програми лояльності, бонуси та акції. «Мінфін» знайшов способи, як підвищити ставку за депозитом.

«Бонус до депозиту від Мінфіну»: можна грошима, а можна — літрами!

У програмі «Бонус до депозиту від Мінфіну» з’явилась нова опція. Кешбек за розміщення вкладу тепер можна отримати не тільки грошима, а й у вигляді бонусів на покупку бензину. Розповідаємо, як це працює.

Ціни на продукти в світі будуть рости ще принаймні 12 місяців, попереджають виробники

Споживачам слід готуватися до ще більш високих цін на повсякденні товари, адже проблеми з постачанням до сих пір не вирішені, попереджають виробники. Про це пише Bloomberg.

Цього року компанії зіткнулися з подорожчанням енергоносіїв, сировини, пакування та доставки, а також проблемами постачанні. Більшість виробників, що звітували про свою діяльність на цьому тижні, впевнені, що зможуть стримати падіння прибутку.

НБУ вірить в падіння інфляції до 5% ближче до кінця 2022 року

У Нацбанку вважають політику інфляційного таргетування успішною й не мають наміру відмовлятися від неї. Це випливає з відповіді на питання «Мінфіну» монетарного заступника голови НБУ Сергія Ніколайчука в ході вчорашнього прес-брифінгу.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар