Головне за понеділок: прогноз курсу на тиждень, колектори по-новому і конкурент АТБ

Без категорії

Експерти проаналізували річні результати 5,2 млн рахунків клієнтів за останні 10 років. Як виявилося, жінки-інвестори більш успішні, ніж їх колеги чоловіки. Ці дані підтверджують і попередні дослідження.

Источник: minfin.com.ua

Мінекономіки оцінило зростання ВВП за вісім місяців в 2,9%

Мінекономіки констатувало, що зростання ВВП України за підсумками січня-серпня 2021 року склав 2,9%. Про це свідчить серпневий огляд економічної активності від Міністерства економіки.

Яким буде курс гривні на цьому тижні — прогноз

Цього тижня очікується помітна зміна курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,4 грн, а готівковий долар в банках буде торгуватися близько 26,3/26,5 грн.

В Україні колектори почали працювати по-новому

З 14 жовтня звертатися з питань стягнення боргу до позичальника може тільки кредитор або колекторська компанія, яка включена до спеціального реєстру НБУ.

На сьогодні в нього внесено 33 компанії. Станом на 12 жовтня Національний банк отримав заявки про включення до реєстру від 74 компаній.

В Україні з’явиться конкурент АТБ. Німецька мережа супермаркетів Lidl готується зайти на ринок — ЗМІ

Німецька компанія Schwarz Group збирається зайти на ринок України і відкрити мережу супермаркетів Lidl. Німці планують конкурувати з українською мережею супермаркетів АТБ. У Schwarz Group вказали, що АТБ нібито копіює ідеї Lidl.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар