Головне за понеділок: прогноз курсу долара, Нобелівська премія з економіки та рейтинг МФО від «Мінфіну»

Без категорії

Шведська королівська академія наук в Стокгольмі назвала імена лауреатів премії з економіки пам’яті Альфреда Нобеля, ними стали: американський вчений Девід Кард, який отримав премію «за емпіричний внесок в економіку праці Джошуа й Ангріст і Гвідо Імбенс -«за методологічний внесок в аналіз причинно-наслідкових зв’язків».

Источник: minfin.com.ua

Роботи лауреатів премії 2021 зробили революцію в емпіричних дослідженнях в області соціальних наук і представили нове бачення ринку праці.

Курс долара і євро на сьогодні — в США вихідний, Україна працює: чого чекати від валюти

11 жовтня в США відзначають День Колумба, що призвело до роботи на українському міжбанку по даній валюті на умовах поставки ТОМ. Прямо скажемо — не сама улюблена форма розрахунків для наших великих клієнтів. Тому сьогодні всі вони сконцентруються на операціях в євро і рублі, а загальний обсяг угод за понеділок навряд чи перевищить за нашими прогнозами $85−115 млн в доларовому еквіваленті при укладанні до 360−410 угод.

Найдешевші онлайн-кредити від МФО — рейтинг «Мінфіну»

«Мінфін» оновив рейтинг найдешевших кредитів від МФО. У топ-3 компаній увійшли CreditKasa, Мoneyveo і MyCredit .

У рейтингу беруть участь мікрофінансові організації (МФО), які видають кредити новим клієнтам зі ставкою не вище 0,01% в день. Зараз такі послуги надає 21 компанія.

Як працюватимуть банки на жовтневі свята. Графік

Дні роботи банківської системи України в 2021 році переносяться з п’ятниці 15 жовтня — на суботу 23 жовтня. 15 жовтня 2021 банки, в разі необхідності, можуть здійснювати касові операції.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар