Бюро кредитних історій попередило про шахраїв

Що трапилося

Як зазначають в УБКІ, в соціальних мережах, месенджерах, на дошках оголошень в інтернеті та на вулиці безліч пропозицій «послуг» з вирішення проблем з кредитами:

Источник: minfin.com.ua

  • представляються співробітниками служб безпеки, представниками топ-менеджменту банків, співробітниками бюро кредитних історій, ІТ спеціалістами;
  • використовують логотипи та назви відповідних організацій (зокрема, УБКІ);
  • пропонують «видалити з УБКІ», «очистити кредитну історію», «покращити кредитну історію», «сховати протермінування», «підвищити кредитний рейтинг» і таке інше.

Це — шахрайство!

«Видалити дані з кредитної історії можливо лише на законних підставах — за рішенням суду або при підтвердженні кредитором помилковості переданих даних. Ви не лише не отримаєте обіцяної послуги, а ще й втратите кошти, які звісно ж вимагають наперед!», — зазначили в УБКІ.

Чому важлива оцінка

Оцінка кредитної історії — важливий пункт у процесі прийняття рішення про видачу кредиту. За даними Українського бюро кредитних історій, 80% відмов відбуваються саме через те, що кредитна історія позичальника зіпсована.

Способи перевірити кредитну історію:

База УБКІ містить 68 млн кредитних історій. Перевірити свою можна в режимі онлайн або отримати дані поштою. Це легко зробити дистанційно. Для цього потрібно відправити документи: копії паспорта і ідентифікаційного коду, а також заяву на кредитний звіт.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар