«Бонус до депозиту від Мінфіну»: можна грошима, а можна — літрами!

Без категорії

Що таке «Бонус до депозиту»

Банківські вклади — один із найпопулярніших в Україні інструментів інвестування. За даними НБУ, населення зберігає на депозитах майже 623 млрд грн.

Источник: minfin.com.ua

Однак дохідність банківських вкладів постійно падає. Тому питання — як підвищити депозитну ставку? — як ніколи актуальне.

Портал «Мінфін» пропонує користувачам не тільки заробити на відсотках за депозитом, а й отримати додаткову вигоду. Для цього потрібно взяти участь у програмі «».

При розміщенні депозиту через «Мінфін» в одному з , вкладники отримують надбавку до ставки в розмірі від 0,9% до 1% річних. Цей бонус «Мінфін» виплачує вкладнику з грошей, які отримує від банку за залучених клієнтів.

Тільки за вересень 2021 року сайт залучив до банків 105 млн гривень депозитів, а вкладники отримали 600 тис. грн бонусів.

Тепер у клієнтів з’явилася можливість вибору. Замість грошової винагороди вкладники можуть отримати бонуси, які можна використовувати на покупку пального або товарів у мережі АЗС WOG.

Суть «паливного» бонусу проста: за розміщення депозиту вкладнику нараховуються бонуси на ту ж суму, що і при виплаті грошової винагороди. Ними можна буде розраховуватися за пальне та товари в мережі АЗК WOG.

Важлива перевага паливного бонусу в тому, що бонуси зараховуються в повному обсязі. Тоді як із грошового призу доводиться платити податок на дохід (18%) і військовий збір (1,5%).

«Мінфін» порахував, які банки найбільше платять вкладникам

  • заповнити ;
  • протягом місяця розмістити депозит у банку із запропонованого списку;
  • повідомити «Мінфін» про відкриття вкладу;
  • обрати тип бонуса: гроші на картку банку або бонуси на картку WOG PRIDE;
  • отримати винагороду.

Важливо: варіанти отримання бонусу будуть доступні тільки при розміщенні депозиту в банку і кредитній спілці. Вклади в страхові компанії не беруть участі в програмі.

За сумою паливного бонусу передбачені обмеження — не більше 1 500 грн.

«Мінфін» виплачує бонус протягом 32 днів після підтвердження розміщення депозиту.

Грошова винагорода перераховується безпосередньо на рахунок вкладника, незалежно від того, який порядок отримання відсотків був обраний при укладанні депозитного договору.

Виплата бонусами для купівлі пального або товарів здійснюється на віртуальну картку PRIDE від мережі АЗК WOG. Якщо у вкладника немає картки, то компанія WOG зареєструє його автоматично за номером телефону. По суті, номер телефону клієнта є аналогом віртуальної картки PRIDE.

Клієнт отримає СМС із повідомленням про нарахування бонусів.

Накопичені бонуси можна витратити тільки в мережі АЗК WOG. Їх не можна перевести в кеш.

1. Повідомити касиру, що він хоче розрахуватися бонусами і назвати суму, яку бажає списати.

2. Пред’явити співробітнику заправки картку PRIDE у мобільному застосунку (якщо він встановлений) або назвати номер свого телефону.

3. Ввести PIN-код від картки PRIDE.

Після цього з віртуальної картки буде списана потрібна сума.

Бонуси будуть доступними клієнту протягом року.

Є декілька способів дізнатися решту суми:

  • у застосунку WOG PRIDE (якщо він встановлений)
  • за телефоном Центру підтримки клієнтів WOG (0 800 300 525)
  • на офіційному сайті WOG в особистому кабінеті (вхід у верхньому правому кутку сторінки)
  • безпосередньо на АЗК, назвавши касиру номер телефону.

Два типи бонусів — це вже добре. Але зупинятися на цьому «Мінфін» не збирається. Зовсім скоро наші користувачі зможуть обрати ще один варіант і отримати свій бонус брендованою продукцією від «Мінфіну».

Ми повідомимо додатково, як тільки запрацює нова опція.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар