Без комісій та переплат — такі картки існують

Без категорії

Источник: minfin.com.ua

KredoBank хоче допомогти клієнтам — навчити заощаджувати та грамотно користуватися власними грошима. Саме тому банк випустив Правильну картку.

KredoBank пропонує повний пакет послуг, з яким клієнти отримують все для фінансової стабільності. Наслідуючи найкращі європейські стандарти, банк створив Правильну картку зі зрозумілими умовами, безкоштовним обслуговуванням та усіма необхідними функціями для щоденного користування.

Саме тому у Правильної картки відсутня комісія за зарахування та зняття коштів в будь-якому банкоматі України. Так само як зняття готівки в банкоматах PKO Bank Polski за кордоном.

Також банк не списує кошти за відкриття та обслуговування. KredoBank поважає гроші та вибір своїх клієнтів. Тому клієнт нічого не платить, навіть якщо взагалі не користується карткою.

Одна з основних ідей KredoBank — навчити українців заощаджувати. Під час оформлення Правильної картки клієнтам одразу відкривають три валютні рахунки (долар США, євро та польський золотий) та один ощадний. На останній щомісяця нараховується 6% річних до залишку на рахунку. Для тих, хто заощаджує в доларах і потрібно обміняти валюту — це легко зробити у зручному онлайн-банкінгу KredoBank у смартфоні. Адже курс значно вигідніший, ніж у відділенні. Банк поставився серйозно до цього питання, тому постійно відстежує ринок та пропонує тільки найкращий курс.

Ще один плюс — за користування карткою KredoBank дарує бонус 1 000 грн. Для цього клієнтам потрібно протягом пів року отримувати надходження від 6000 грн на місяць та розраховуватися карткою не менше ніж 3 000 грн на місяць. Потім банк зарахує 500 грн після перших трьох місяців, і ще 500 грн після наступних трьох місяців.

✓ Безготівковий розрахунок. Більшість населення України розраховується за послуги безконтактно, використовуючи смартфони та смарт-годинник. За бажанням Правильну картку легко приєднати до Apple Pay або Google Pay.

✓ Клієнт одразу отримує дві картки: одна для розрахунку у гривні, друга — у будь-якій валюті на вибір (євро, долар, злотий).

✓ Розрахунки гривневою карткою за товари і послуги в іноземній валюті — без комісії за конвертацію. Зручно для подорожей або оплат в інтернеті на іноземних сайтах.

✓ Вертикальний дизайн. KredoBank нестандартно підійшов до оформлення картки, тому вирішив зробити її вертикальною. Тепер нею легко користуватися у банкоматі та терміналі, адже одразу зрозуміло, де знаходиться магнітна смуга та яким боком прикладати до пристрою.

✓ Важлива інформація прихована. Споживачі можуть показувати картку, фотографувати та надсилати фото картки знайомим, і бути впевненими у безпеці особистих даних. Код CVV та термін придатності знаходяться на звороті.

✓ Персональна кредитна пропозиція. Банк пропонує клієнтові оптимальний кредитний ліміт за підсумками користування карткою впродовж перших трьох місяців.

у відділені або замовити онлайн. На сайті у розділі «Правильна картка» потрібно ввести контактні дані: прізвище, ім’я та номер телефону. Після цього з клієнтом зв’яжеться менеджер та допоможе з оформленням. Забрати картку можна у відділенні KredoBank з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

KredoBank — український банк, який на 100% належить найбільшому польському банку PKO Bank Polski. У банку понад 588 000 клієнтів і 57 000 юридичних осіб та підприємців. Щоб задовольнити потреби всіх споживачів, KredoBank провів глибинні дослідження та випустив Правильну картку, основна мета якої — прозорі правила та адекватне обслуговування.

Команда редакторів та авторів проекту Invest2
Разом покращимо інвестиційне майбутнє України

Invest2
Додати коментар